۱۴۰۲ چهاردهم خرداد
| نقشه سایت| پست الکترونیک| عضویت / ورود اعضاء
 
خبر
تاكسيرانان نمونه و نمايندگان خطوط حمل و نقل درون شهري دماوند تجليل شدند
شرح

 

طي مراسمي با حضور مسئولان شهر دماوند، 35 تاكسيران نمونه و بازرسان افتخاري و نمايندگان خطوط حمل و نقل درون شهري دماوند تجليل شدند.

عباس صفري شهردار دماوند در مراسم تجليل از تاكسيرانان نمونه و نمايندگان خطوط حمل و نقل درون شهري دماوند كه با حضور مسئولان شهري در شهرداري اين شهر برگزار شد، جاده ها را مانند رگ هاي بدن و فعاليت بخش حمل و نقل جاده اي را به خون در اين رگها توصيف كرد.

وي افزود: حمل و نقل و پايانه ها به منزله خون در رگهاي جاده در جريان و حركت است كه با جوشش سالم و صحيح، پويايي و پيشرفت را در جامعه به ارمغان مي آورد.

اين مقام مسوول با اشاره به تشكيل سازمان حمل و نقل در سال 84 و استقلال اين سازمان در سال 94 با هدف بهبود حمل و نقل درون شهري و برون شهري بيان كرد: اين سازمان توانسته با تشكيل هيات مديره و بودجه اي مصوب، استقلال يافته و اهداف خود را در مرحله نخست محقق كند.

صفري به اقدامات صورت گرفته توسط اين سازمان در حوزه حمل و نقل اشاره كرد و گفت: ساماندهي ماشين بارها، دريافت آمار از خوردوهاي حوزه حمل و نقل درون شهري و برون شهري، خط كشي 70 دردصد از معابر شهر با هدف بهبود بخش ترافيك، جدول گذاري و آسفالت 60 دردصد معابر شهر با هدف ساماندهي راه ها و توسعه معابر، ساماندهي ايستگاه هاي تاكسي و مشخص نمودن محل استقرار تاكسيرانان در خطوط و ... از جمله اقدامات اين سازمان است.

شهردار دماوند به يكي از مطالبات شهر در حوزه حمل و نقل اشاره كرد و گفت: شهر دماوند در حال حاضر با پراكندگي ايستگاه هاي تاكسي درون شهري مواجه است كه اين مهم در برخي از خطوط مشكلاتي را در بخش ترافيك ايجاد كرده كه يكي از اقدامات ما در اين حوزه ساماندهي خطوط درون شهري با استقرار در يك پايانه است.

وي به مطالبه شهر در بخش احداث ترمينال برون شهري اشاره و خاطرنشان كرد: در حال حاضر با توجه به وجود چندين دانشگاه و تردد شهروندان به پايتخت و شهرستان هاي اطراف، نيازمند پايانه مسافربري برون شهري هستيم كه اين مهم نيز در حال اجرايي شدن است و اميد داريم تا پايان سال به مرحله تكميل و بهره برداري برسد.

اين مقام مسوول تقويت زيرساخت هاي حوزه حمل و نقل را در توسعه پايدار شهري موثر خواند و افزود: شهر براي توسعه نيازمند منابعي پايدار است تا براي آيندگان ماندگار شود كه اين مهم در راستاي اقتصاد مقاومتي موجب صرفه جويي در مصرف وقت، انرژي و حفظ محيط زيست شهري مي شود.

در ادامه مصطفي آقايي عضو هيات مديره سازمان حمل و نقل و نايب رييس شوراي اسلامي شهر دماوند در اين مراسم ضمن تشكر از رانندگان تاكسي درون شهري و برون شهري دماوند اظهار كرد: رانندگان حمل ونقل عمومي شهر دماوند مورد وثوق مردم هستند كه در اين راستا شايسته است خدمات بهتري به مسافران ارائه دهند.

وي ادامه داد: در شرايط كنوني تنها وسيله حمل و نقل درون شهري دماوند، تاكسيرانان هستند كه در اين راستا داشتن روي خوش، اخلاق مداري، عدالت محوري و ... با مسافران ضروري است.

 

2709 تعداد بازدید
طي مراسمي با حضور مسئولان شهر دماوند، 35 تاكسيران نمونه و بازرسان افتخاري و نمايندگان خطوط حمل و نقل درون شهري دماوند تجليل شدند. خلاصه
پست الکترونيکی
نويسنده
تاكسيرانان نمونه و نمايندگان خطوط حمل و نقل درون شهري دماوند تجليل شدند فايل
منبع
1394/09/29 تاريخ
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری دماوند می باشد
Powered by DorsaPortal