۱۴۰۲ چهاردهم خرداد
| نقشه سایت| پست الکترونیک| عضویت / ورود اعضاء
 
خبر
سازمان حمل و نقل همگاني شهر دماوند به سوي توسعه پايدار شهري در حركت است
شرح
 

 

سرپرست سازمان حمل و نقل همگاني شهر دماوند با اشاره به تلاش‌گران حمل و نقل درون‌شهري و برون‌شهري گفت: اكنون سازمان حمل و نقل همگاني شهر دماوند با حمايت ويژه شهردار، اعضاي شوراي اسلامي و هيئت‌مديره اين شهر در راستاي توسعه پايدار شهري و عدالت اجتماعي گام‌هاي مثبتي را برداشته است.


سرپرست سازمان حمل و نقل همگاني شهر دماوند و حومه در اين مراسم، ضمن تبريك به مناسبت سالروز آغاز امامت امام زمان (عج) و روز حمل و نقل اظهار كرد: صنعت نوپاي حمل و نقل ايران دوران پرفراز و نشيبي را پشت سر گذاشته و ويژگي اصلي آن تلاش روزافزون براي دستيابي فردايي بهتر بوده است.

حميدرضا غلامرضازاده ادامه داد: اكنون سازمان حمل و نقل همگاني شهر دماوند با حمايت ويژه شهردار، اعضاي شوراي اسلامي و هيئت‌مديره اين شهر در راستاي توسعه پايدار شهري و عدالت اجتماعي گام‌هاي مثبتي را برداشته است.

وي در خصوص فعاليت‌هاي آتي سازمان حمل و نقل شهر دماوند گفت: ساماندهي ناوگان حمل و نقل همگاني، بهره‌برداري پايانه مسافربري، تجهيز ايستگاه‌هاي تاكسي، تغيير فضاي بصري ايستگاه‌ها، خط‌كشي خيابان و نصب علائم ترافيكي و استمرار تاكسي‌هاي بخش مركزي از مهم‌ترين فعاليت‌هاي آتي اين سازمان است.

سرپرست سازمان حمل و نقل همگاني شهر دماوند با اشاره به تلاش‌گران حمل و نقل درون‌شهري و برون‌شهري تصريح كرد: آنها به عنوان طلايه‌داران اين حرفه به شمار مي‌آيند و بيشترين زحمات به دوش اين افراد است و همكاري و همياري اين افراد به بهره‌وري و رضايت مردم مي‌انجامد.

 

2813 تعداد بازدید
سرپرست سازمان حمل و نقل همگاني شهر دماوند با اشاره به تلاش‌گران حمل و نقل درون‌شهري و برون‌شهري گفت: اكنون سازمان حمل و نقل همگاني شهر دماوند با حمايت ويژه شهردار، اعضاي شوراي اسلامي و هيئت‌مديره اين شهر در راستاي توسعه پايدار شهري و عدالت اجتماعي گام‌هاي مثبتي را برداشته است. خلاصه
پست الکترونيکی
نويسنده
سازمان حمل و نقل همگاني شهر دماوند به سوي توسعه پايدار شهري در حركت است فايل
منبع
1394/09/29 تاريخ
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری دماوند می باشد
Powered by DorsaPortal