۱۴۰۲ چهاردهم خرداد
| نقشه سایت| پست الکترونیک| عضویت / ورود اعضاء
 
خبر
انجام نهضت خط‌كشي معابر سطح شهر دماوند
شرح

 

شهرداري- سرپرست سازمان حمل و نقل و ترافيك شهر دماوند از انجام نهضت خط‌كشي معابر سطح شهر خبر داد.

"حميدرضا غلامرضازاده" به اجراي عمليات خط كشي معابر اصلي و فرعي سطح شهر اشاره كرد و گفت: خط كشي راه ها از علائم ترافيكي مهم محسوب مي شود كه نقش بسزايي در كاهش سوانح رانندگي و ايمني شهروندان داشته و تاثير بسزايي در روان سازي ترافيك دارد.

وي ادامه داد: هدف از انجام خط كشي در خيابان ها و معابر سطح شهر فراهم آوردن محوري قابل رويت در طول شبانه روز و تسهيل در امر عبور و مرور رانندگان در اين محورهاست و به همين جهت اجراي اين عمليات با جديت در دستور كار اجرايي مجموعه شهرداري قرار گرفته است.

سرپرست سازمان حمل و نقل و ترافيك شهر دماوند با بيان اينكه در اين خط كشي ها از رنگ هاي ترافيكي و همخوان با محيط طبيعي شهر استفاده شده است، گفت: اين خط كشي ها از ابتداي سال 94 تاكنون به طول بيش از 50 كيلومتر در بلوار هاي شورا، شهيد بهشتي و خيابان هاي سوم شعبان، فرهنگ و ... انجام شده است.

وي همچنين از رنگ آميزي و مرمت چراغ هاي سرعتكاه ها در سطح شهر خبر داد و بيان كرد: در راستاي بهبود وضعيت پارك خودروهاي شهر به ويژه در مناطق پر تردد، خط كشي پاركينگ جهت تعبيه پاركبان در چند نقطه از شهر انجام شده است.

اين مسئول ادامه داد: يكي ديگر از اقدامات اين حوزه ترافيكي در سطح شهر، رنگ آميزي شابلون هاي محدوديت سرعت و هدايت مسير در محورهاي پر تردد شهر همچون بلوار بعثت، ميدان معلم، بلوار شهيد بهشتي و ... بوده كه در راستاي كنترل سرعت رانندگان در منطقه اجرا شده است.

غلامرضازاده گفت: براي جلوگيري از به وجود آمدن ترافيك در ساعات تردد خودورها، يك تيم عملياتي مشخص اين خط كشي ها را در ساعات پاياني شب انجام مي دهند.

اين مقام مسوول با بيان اينكه اجراي عمليات خط كشي معابر تاثير انكار ناپذيري در تردد قانونمند خودروها دارد، خاطرنشان كرد: از رانندگاني كه قصد عبور از معبرهاي در حال خط‌كشي را دارند، مي خواهيم براي حفظ زيبايي معابر شهري و عدم بهم خوردگي نظم و ترتيب خط‌ هاي طولي و عرضي، همكاران سازمان را ياري نمايند.

 

3967 تعداد بازدید
شهرداري- سرپرست سازمان حمل و نقل و ترافيك شهر دماوند از انجام نهضت خط‌كشي معابر سطح شهر خبر داد. خلاصه
پست الکترونيکی
نويسنده
انجام نهضت خط‌كشي معابر سطح شهر دماوند فايل
منبع
1395/01/24 تاريخ
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری دماوند می باشد
Powered by DorsaPortal