۱۴۰۲ چهاردهم خرداد
| نقشه سایت| پست الکترونیک| عضویت / ورود اعضاء
 
باز هم سد معبر

 

باز هم سد معبر
 
 

چند شماره پيش در همين ستون مطلبي درباره ريختن نخاله هاي ساختماني در كنار خيابان توسط برخي از صاحبان خانه هاي در حال ساخت و يا بازسازي و ايجاد مزاحمت هايي به اين طريق براي مردم نوشته بويدم. يكي از شهروندان در تماس با ما به نكته اي تكميلي در اين رابطه اشاره داشت.

او مي گفت كه متاسفانه عده اي از رانندگان كمپرسي ها پس از بار زدن نخاله هاي ساختماني، به جاي انتقال آنها به جايي مناسب، هرجا كه خواستند آنها را خالي مي كنند. بنابراين مشكلاتي از اين دست را نبايد فقط متوجه صاحبان ساختمان ها كرد.

به هر حال از اين مسائل كه بگذريم، بايد نكته ديگري را هم يادآور شد و آن اينكه اين روزها با شروع فصل سرما و بارندگي فصلي، به ويژه كوچه ها و خيابان هايي كه تنگ و باريك هستند، جلوي برخي از مجتمع هاي مسكوني در حال ساخت، مي توان مصالح ساختماني شامل آجر، ميلگرد، آهن و سيمان را مشاهده كرد كه مدت ها است همينطور رها شده اند و نيمي از كوچه را گرفته اند و مشكلاتي را در عبور و مرور شهروندان پديد آورده اند.

اين مسئله به خصوص خانواده هايي را كه فرزندان مدرسه اي دارند، دچار مشكلات بيشتري كرده است. اين خانواده ها كه يا خود فرزندانشان را به مدرسه مي رسانند يا از سرويس مدرسه براي كار استفاده مي كنند، اكثرا از اين سد معبرها دل خوشي ندارد و هميشه از دير رسيدن بچه ها به مدرسه مي گويند.

عده اي از اين والدين و رانندگان سرويس مي گويند كه اين سد معبرها گام چنان كوچه را اشغال مي كنند كه ناچارند با چند تا فرمان گرفتن و دنده عقب رفتن و غيره آنان را دور بزنند.

 

باز هم سد معبر 1393/06/02
3254
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری دماوند می باشد
Powered by DorsaPortal