۱۴۰۲ ششم مهر
| نقشه سایت| پست الکترونیک| عضویت / ورود اعضاء
 
ساماندهی نرخ افزایش قانونی کرایه تاکسی و سرویس مدارس در دماوند
شهردار دماوند خبر داد؛
ساماندهی نرخ افزایش قانونی کرایه تاکسی و سرویس مدارس در دماوند/ رفع مشکل بیمه رانندگان تاکسی شهر دماوند
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری دماوند، مهدی رضایی مهر شهردار دماوند اظهار کرد: در سطح شهر دماوند، 435 تاکسی در 25 خط داخلی مشغول خدمات‌رسانی به شهروندان هستند.
 
وی افزود: در سال گذشته، با حمایت‌های فرماندار شهرستان، بعد از گذشت چند سال توانستیم که نرخ قانونی برای حوزه تاکسیرانی مصوب کنیم و در کنار آن نیز، سرویس مدارس ساماندهی شد.
 
شهردار دماوند گفت: با توجه به تورم و مباحث اقتصادی و هزینه‌هایی که خودروهای تاکسی برای رانندگان به همراه داشت، هر ساله در خصوص افزایش قیمت کرایه با چالش‌هایی مواجه می‌شدند که با تدابیر انجام شده و افزایش سالانه یک درصد به صورت قانونی، آرامش نسبی بین مشتریان و رانندگان ناوگان تاکسیرانی به وجود آمد.
 
رضایی‌مهر تصریح کرد: با توجه به پیگیری‌های انجام شده از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره)، تسهیلات با بهره کم برای تاکسیرانان گرامی در راستای نوسازی ناوگان حمل و نقل شهری لحاظ شد و در این راستا، تاکنون 20 دستگاه تاکسی به خودروی سورن ارتقا یافته است و این روند همچنان ادامه دارد.
 
وی بیان کرد: یکی از مسائل دغدغه‌مند دیگر رانندگان تاکسی موضوع بیمه بود که برخی از رانندگان بازنشسته و دارای بیمه هستند، اما برخی دیگر فاقد بیمه بودند که با تمهیدات اندیشیده شده می‌توانند جهت پیگیری خود به سازمان حمل و نقل شهر دماوند مراجعه و مشکل خود را برطرف کنند.
 
ساماندهی نرخ افزایش قانونی کرایه تاکسی و سرویس مدارس در دماوند 1402/06/13
90
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری دماوند می باشد
Powered by DorsaPortal