۱۴۰۲ هفتم مهر
| نقشه سایت| پست الکترونیک| عضویت / ورود اعضاء
 
ایستگاه آتش‌نشانی منطقه مشاء راه‌اندازی شد
 
 
از حرف تا عمل؛
 ایستگاه آتش‌نشانی منطقه مشاء راه‌اندازی شد
با دستور مهدی رضایی‌مهر شهردار دماوند، ایستگاه آتش‌نشانی منطقه مشاء با استقرار نیروهای عملیاتی و ماشین‌آلات جهت خدمات‌رسانی به موقع و شایسته به اهالی شهریف این منطقه راه‌اندازی شد.
 
رئیس اداره آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر دماوند در این خصوص اظهار داشت: با توجه به وجود محور هزار، حجم ترددها و حوادثی که در منطقه مشاء رخ می‌داد، راه‌اندازی ایستگاه آتش‌نشانی این منطقه جهت رعایت زمان طلایی در امدادرسانی ضرورت داشت.
 
محمد علی‌پور افزود: با تدابیر و دستور شهردار محترم و حمایت اعضای شورای اسلامی شهر، ایستگاه شماره 2 سازمان آتش نشانی شهر دماوند در منطقه مشاء با استقرار تجهیزات و 12 نیروی عملیاتی راه‌اندازی و فعال شده است.
 
وی با اشاره به استفاده از نیروهای جدید برای استقرار در ایستگاه آتش‌نشانی منطقه مشاء گفت: دوره آموزشی بازآموزی نیروهای جدیدالورود در راستای افزایش سطح دانش و توان عملیاتی این نیروها با آموزش اطفای حریق و روش‌های استفاده صحیح و کاربردی از تجهیزات اطفا و نجات برگزار شد.
 
شایان ذکر است؛ ساختمان ایستگاه آتش‌نشانی منطقه مشاء در سال‌های گذشته مورد افتتاح قرار گرفت، اما به دلیل کمبود نیروی انسانی فعال نشده بود که با تدبیر و دستور شهردار دماوند اکنون جهت خدمات‌رسانی به موقع بهره‌برداری شده است.
 
 
 ایستگاه آتش‌نشانی منطقه مشاء راه‌اندازی شد 1402/06/13
108
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری دماوند می باشد
Powered by DorsaPortal