۱۴۰۲ ششم مهر
| نقشه سایت| پست الکترونیک| عضویت / ورود اعضاء
 
بهره‌برداری فاز سوم بلوار یادگار امام شهر دماوند
به مناسبت هفته دولت انجام شد
بهره‌برداری فاز سوم بلوار یادگار امام شهر دماوند
در ششمین روز از گرامیداشت هفته دولت، فاز سوم بلوار یادگار امام شهر دماوند حد فاصل بیمارستان تا دانشگاه با حضور مسئولان شهر و شهرستان به بهره‌برداری رسید.
 
در این مراسم، رضا طاهرخانی فرماندار شهرستان دماوند، دانش‌آموز معاون سیاسی فرماندار شهرستان دماوند، مهدی رضایی‌مهر شهردار دماوند، اعضای شورای اسلامی شهر دماوند، جمعی از مدیران ادارات و مسئولان دوایر شهرداری دماوند حضور داشتند.
 
این پروژه با اعتبار 13 میلیارد تومان دارای 400 متر جدول‌گذاری و زیرسازی، 400 متر طول و 25 متر عرض روکش آسفالت و 800 متر تک حدول رفیوژ وسط است.
 
بلوار یادگار امام در ضلع شمالی شهرک مهک در منطقه گیلاوند از توابع شهر دماوند قرار دارد که از میدان ولیعصر (عج) آغاز شده و انتهای آن به ضلع شمالی اداره راه و شهرسازی محدود و به بلوار شهید بهشتی منتهی می‌شود.
 
این بلوار به لحاظ دسترسی‌های محلی بسیار حائز اهمیت است و به خاطر اینکه در موازات بلوار شهید سلیمانی واقع شده، می‌تواند بار ترافیکی این بلوار و محورهای فرعی آن را به ویژه در ایام تعطیل کاهش دهد.
 
با توجه به اینکه بخش عمده‌ای از این پروژه در گذشته انجام شده، اکنون مراحل زیرسازی و روکش آسفالت فاز انتهایی پروژه بلوار یادگار امام در دستور کار شهرداری دماوند قرار گرفته و تنها 8 درصد تا تکمیل نهایی این پروژه باقی مانده است.
 
 
بهره‌برداری فاز سوم بلوار یادگار امام شهر دماوند 1402/06/08
86
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری دماوند می باشد
Powered by DorsaPortal