۱۴۰۲ چهاردهم خرداد
| نقشه سایت| پست الکترونیک| عضویت / ورود اعضاء
 
آمادگی واحد خدمات شهری شهرداری دماوند جهت جمع‌آوری برگ‌های پاییزه

 

 
 
 
سهیل مطیعی مسئول خدمات شهری شهرداری دماوند اظهار داشت: با شروع فصل پاییز و به‌منظور جلوگیری از آب‌گرفتگی در پی بارش‌های احتمالی در سطح شهر، معابر شهری پیش از وقوع بارش باران لایروبی شده است و نیروهای عملیاتی حوزه معاونت خدمات شهری در آمادگی کامل هستند.

وی با اشاره به شروع فصل خزان درختان گفت: با آغاز پاییز و افزایش شدید حجم ضایعات فضای سبز در سطح شهر دماوند و به منظور حفظ آراستگی و انضباط شهری، در خصوص جمع آوری و نظافت شهری اقدام خواهد شد.

مسئول خدمات شهری شهرداری دماوند تاکید کرد: در این ارتباط ماشین‌آلات و نیروی انسانی لازم جهت جمع‌آوری، بارگیری و انتقال روزانه برگ‌های خزان شده به محل‌های مورد تأیید پیش‌بینی شده است.

وی بیان داشت: از کلیه شهروندان تقاضا داریم به معضلات زیست محیطی و آلودگی هوا توجه داشته باشند و به هیچ عنوان به منظور از بین بردن ضایعات شاخ و برگ درختان در زمین‌های کشاورزی یا بایر و همینطور فضای سبز و باغات، اقدام به آتش زدن آنها نکنند.

مطیعی با اشاره به تلفن تماس ارتباطات مردمی شهرداری دماوند عنوان کرد: شماره‌های 02176322333 و 02176326161(داخلی 129) به‌صورت شبانه‌روزی در اختیار همشهریان است تا جمع‌آوری برگ‌های پاییزه، آبگرفتگی احتمالی و کاستی‌ها در رابطه با نظافت و پاکیزگی و همچنین سایر مشکلات مربوط به شهرداری را گزارش کنند همچنین می توانند به محیط زیست شهرستان اطلاع دهند.

آمادگی واحد خدمات شهری شهرداری دماوند جهت جمع‌آوری برگ‌های پاییزه 1401/09/07
4082
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری دماوند می باشد
Powered by DorsaPortal