۱۴۰۱ نهم آذر
| نقشه سایت| پست الکترونیک| عضویت / ورود اعضاء
 
تکمیل پروژه بلوار یادگار امام شهر دماوند 8 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد
 
سرپرست شهرداری دماوند از تکمیل پروژه بلوار یادگار امام شهر دماوند با اعتباری بالغ بر 8 میلیارد تومان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری شهرداری دماوند، محمود بهرامی در خصوص پروژه بلوار یادگار امام این شهر به عنوان یکی از پروژه های مهم توسعه معابر شهری اظهار داشت: در حال حاضر عملیات انفجار جهت اجرای پروژه بلوار یادگار امام انجام شده و عملیات خاکبرداری در دست اجراست.

وی با بیان اینکه پس از خاکبرداری جدول‌گذاری و آسفالت انجام می شود و اگر نیاز به انفجار بعدی نداشته باشیم در عرض 40 تا 45 روز پروژه به اتمام می رسد، ادامه داد: طول این پروژه نیز یک کیلومتر است اما عرض آن زیاد و 45 متر و شامل دو لاین است؛ جدولگذاری و زیرسازی آسفالت و روشنایی باید در آن اجرا شود.

این مقام مسئول افزود: برخی نقاط سخت نیاز به انفجار داشت و با دستگاه‌ها نمی‌شد انجام داد لذا طی دو مرحله باید انفجار صورت می‌گرفت و اکنون در حال جمع‌آوری لاشه‌های حاصل از انفجار هستیم و اعتبار نهایی این پروژه 8 میلیارد تومان است.

سرپرست شهرداری دماوند در رابطه با راه‌های دسترسی بلوار یادگار امام ادامه داد: بلوار یادگار امام با بلوار شهید بهشتی ارتباط دارد که ترافیک شهری را جواب می‌دهد.

 

اجرای پروژه جدول‌گذاری و پیاده‌‌روسازی بلوار شهید بهشتی

بهرامی در خصوص پروژه‌های در دست اجرای شهرداری دماوند اظهار داشت: پروژه جدول‌گذاری و پیاده‌‌روسازی بلوار شهید بهشتی با دو میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار از پروژه‌هاست که شامل جدول و کفپوش نیز می‌باشد.

وی افزود: این پروژه تا محله جیلارد ادامه دارد و اگر اعتبار کفایت کند تعریض و پیاده‌سازی را اجرا می‌کنیم، در حال حاضر پروژه آغاز شده و از سمتی که آماده است اجرا می‌شود و در مابقی نقاط عملیات خاکبرداری در دست اجراست.

سرپرست شهرداری دماوند گفت: امید است طی یک یا دو ماه آینده این پروژه تکمیل شود اما اعتبار کافی نیست و اگر بتوانیم بازهم اعتبار جذب کنیم تا آرامستان جیلارد پروژه را ادامه می‌دهیم.

بهرامی تصریح کرد: طول این پروژه کمتر از یک کیلومتر است اما پیاده‌رو سازی دو طرف خیابان را شامل می‌شود.

 تکمیل پروژه بلوار یادگار امام شهر دماوند 8 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد 1401/08/14
90
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری دماوند می باشد
Powered by DorsaPortal