۱۴۰۱ نهم آذر
| نقشه سایت| پست الکترونیک| عضویت / ورود اعضاء
 
محمود بهرامی سرپرست شهرداری دماوند شد

 

معارفه سرپرست شهرداری دماوند برگزار و محمود بهرامی سیر به عنوان سرپرست از سوی شورا انتخاب شد.

حسین آرمودیان، رئیس شورای اسلامی شهر دماوند در آیین معارفه سرپرست شهرداری دماوند اظهار داشت: به استناد تبصره ذیل ماده 83 قانون تشکیلات و وظایف انتخابات شورای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران با اصلاحات بعدی و با توجه به بند 4مصوبه جلسه مورخ 9/4/1401 شورای اسلامی شهر دماوند که مورد تایید هیات تطبیق شهرستان دماوند قرار گرفت و طی نامه مورخ 15تیرماه سال جاری فرمانداری شهرستان که به شورا ابلاغ شد، آقای محمود بهرامی سیر به عنوان سرپرست شهرداری دماوند منصوب شدند.

وی ادامه داد: امیدواریم با استعانت از خداوند متعال و رهنمودهای مقام معظم رهبری و سیاست‌های دولت محترم با رعایت مقررات و قوانین که خونبهای شهیدان والامقام انقلاب اسلامی است و همچنین با درنظر گرفتن صرفه و صلاح شهرداری در انجام امور محوله موفق و سربلند باشند.

آرمودیان بیان داشت: نظر به استعفای علی شیوا در سمت شهردار دماوند که طی درخواست مورخ نهم تیرماه سال جاری به شورای اسلامی شهر دماوند واصل شد، موضوع در جلسه همان روز مطرح و به استناد بند 3 مصوبات آن با استعفای ایشان موافقت و هیات تطبیق نیز طی نامه ای در تاریخ 15 تیرماه سال جاری نسبت به تایید مصوبه فوق اقدام کردند.

وی خاطرنشان کرد: ضمن تشکر از علی شیوا در طول تصدی سمت شهردار دماوند از جمله ساماندهی امور شهرداری، انجام امور مربوط به پروژه های عمرانی در سال جاری و در اجرای بند الف تبصره 4 ماده 80 قانون تشکیلات، وظایف انتخابات شورای اسلامی کشور و انتخابات شهرداران مصوبه یکم خردادماه سال 1375 و اصلاحات بعدی آن، خاتمه خدمت ایشان را از تاریخ 16تیرماه سال جاری اعلام و امیدواریم در ذیل توجهات حضرت ولیعصر (عج) موفق باشند.

لازم به ذکر است، محمود بهرامی از کارمندان باسابقه شهرداری دماوند است که پیش از این مسئولیت قائم مقام شهرداری دماوند را برعهده داشته است.

علی شیوا در دی ماه سال 1400 به انتخاب شورای اسلامی شهر دماوند به سمت شهردار دماوند منصوب شد اما با دریافت پست جدید در مرکز خدمات مشاوره ایرانیان خارج از کشور از سمت شهرداری خود استعفا داد.

محمود بهرامی سرپرست شهرداری دماوند شد 1401/04/16
440
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری دماوند می باشد
Powered by DorsaPortal