۱۴۰۱ پانزدهم تير
| نقشه سایت| پست الکترونیک| عضویت / ورود اعضاء
 
سرمایه گذاری ایرانی‌های مقیم خارج‌ از کشور در دماوند
سرمایه گذاری ایرانی‌های مقیم خارج‌ از کشور در دماوند

 

شهردار دماوند از شناسایی سرمایه‌ گذاران ایرانی مقیم در خارج از کشور که تمایل بسیاری به مشارکت جهت سرمایه گذاری در دماوند را دارند، خبر داد.

علی شیوا با اشاره به برگزاری نخستین جلسه شورای عالی سرمایه گذاری شهرداری دماوند و اهمیت این نشست اظهار داشت: ایجاد درآمدهای پایدار، دغدغه همیشگی شهرداری ها است بطوری که به موجب قانون، شهرداری ها مکلف به ایجاد درآمد پایدار به منظور جلوگیری از افزایش ساخت و سازهای غیرمجاز و پدیده ناخوشایند تراکم فروشی و حریم فروشی هستند.

وی ادامه داد: به همین منظور شورای عالی سرمایه گذاری شهرداری دماوند به منظور جذب سرمایه گذار با هدف اجرای پروژه های سودآور برای شهر و شهروندان، این شورا را همچون گذشته حفظ و دفترچه طرح های آماده سرمایه گذاری در حوزه شهری را تدوین نموده است.

این مقام مسئول با اشاره به نخستین جلسه این شورا در سال جاری با حضور رئیس محترم مرکز خدمات مشاوره ایرانیان خارج از کشور، بیان داشت: در این جلسه امکان تفاهم های فی مابین جهت جلب و جذب ایرانیان مقیم در خارج از کشور که علاقه مند به عمران و آبادانی کشور خود و علاقمند به نظام جمهوری اسلامی هستند، مورد بررسی قرار گرفت.

شهردار دماوند تصریح کرد: مقرر شد شهرداری ضمن تعریف طرح های مناسب جهت جلب سرمایه گذار از طریق این مرکز، افرادی که تمایل به سرمایه گذاری در کشور خود را دارند معرفی و مراحل قانونی بعدی طی شود.

سرمایه گذاری ایرانی‌های مقیم خارج‌ از کشور در دماوند 1401/02/29
74
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری دماوند می باشد
Powered by DorsaPortal