۱۴۰۱ هشتم خرداد
| نقشه سایت| پست الکترونیک| عضویت / ورود اعضاء
 
رزمایش ستاد مدیریت بحران شهر دماوند برگزار شد
رزمایش ستاد مدیریت بحران شهر دماوند برگزار شد

 

 رزمایش ستاد مدیریت بحران شهر دماوند با هدف سنجش ظرفیت‌ها و امکانات موجود در حوزه شهری و شهرستانی برگزار شد.

به گزارش ایرنا، شهردار دماوند روز دوشنبه در حاشیه این رزمایش که در سایت اسکان اضطراری مدیریت بحران شهر دماوند، مقابل بیمارستان سوم شعبان برگزار شد، به خبرنگاران گفت: با همکاری و تلاش تمام دستگاه های خدمت رسان به ویژه شهرداری دماوند، این رزمایش برگزار شد.

علی شیوا هدف اصلی این رزمایش را شناسایی ضعف های احتمالی در مجموعه مدیریت شهری شامل زیرساخت ها، ماشین آلات، نیروی انسانی و نحوه عملکرد مدیریت بحران برشمرد و افزود: امیدواریم با برگزاری اینگونه رزمایش ها که بیشترین هدف آن شناسایی ضعف و برطرف آن است، بتوانیم به آمادگی کامل تری در شرایط بحرانی دست یابیم تا شهر و کشورمان از هرگونه بلایی در امان باشد.

شهردار دماوند با تاکید براینکه یکی از بخش های مهم در بدنه مدیریت بحران، داشتن نیروی انسانی است، خاطرنشا کرد: در این زمینه هرگونه شرایط بحرانی ایجاد شود، پرسنل از هرگونه تلاشی دریغ نمی کنند و از جان خود مایه می گذارند ولی در حوزه ماشین آلات و زیرساخت ها شدیدا ضعیف هستیم.

این مسئول ادامه داد: برطرف شدن این ضعف با توجه به شرایط کنونی، از توان و اختیارات حوزه شهری و حتی شهرستانی خارج است که می طلبد با کمک های استانی و حتی ملی با توجه به اهمیت این شهرستان به دلیل قرار گرفتن در دو محور مواصلاتی هراز و فیروزکوه، این مشکلات مرتفع شود.

این رزمایش با حضور تقی‌زاده دادستان شهرستان دماوند، رضایی‌مهر معاون عمرانی فرمانداری شهرستان دماوند، اعضای شورای اسلامی شهر دماوند، نورمحمدی دبیر ستاد مدیریت بحران شهرستان دماوند، مدیران و نیروهای دستگاه‌های امدادی و خدمات‌رسان برگزار شد.

 
 
 
 
رزمایش ستاد مدیریت بحران شهر دماوند برگزار شد 1401/02/19
37
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری دماوند می باشد
Powered by DorsaPortal