۱۴۰۰ دوم مهر
| نقشه سایت| پست الکترونیک| عضویت / ورود اعضاء
 
بررسی و ارزیابی اولویت های منظر فضاهای عمومی شهر دماوند

 

 
بررسی و ارزیابی اولویت های منظر فضاهای عمومی شهر دماوند

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر دماوند، نخستین جلسه کمیته سیما و منظر شهری با حضور نماینده استانداری تهران، نماینده شورای اسلامی شهر دماوند و معاون شهرداری این شهر با هدف بررسی و ارزیابی اولویت های منظر فضاهای عمومی شهر دماوند برگزار شد.

این جلسه که در سالن اجتماعات شهرداری دماوند برگزار گردید، موضوعاتی همچون پیگیری تحویل اراضی بالادست بلوار شورا موسوم به کشه زرد به شهرداری دماوند از سوی اداره راه و شهرسازی جهت احداث بام دماوند و لزوم دریافت مجوز از کمیته سیما و منظر شهر برای احداث پارک های بالای 5هزار مترمربع توسط شهرداری مورد بررسی قرار گرفت.

همچنین در این نشست تهیه و تدوین طرح ساماندهی از طرف مشاور ذی‌صلاح برای رودخانه‌های داخل محدوده شهری و احداث مراکز تفریحی و گردشگری در مجاورت رودخانه های مذکور، پیگیری طراحی برای ساماندهی ورودی های شهر دماوند، لزوم تهیه برنامه پنج ساله عملیاتی و اجرایی برای شهرداری و تهیه و تدوین طرح ساماندهی مسیر میدان 17 شهریور تا میدان فرامه مطرح شد.

الزام ارائه نمای ساختمان‌ها و پروژه‌های اجرایی شهری و پیاده‌روها به کمیته سیما و منظر شهری، بررسی طرح سیما و منظر شهری حدفاصل اداره اوقاف تا شهرک امامیه به منظور استفاده عموم شهروندان، طراحی میدان مشاهیر و درج تندیس از فرهیختگان فرهنگی، ورزشی، علمی، مذهبی و ... شهرستان و اجرای طرح تشویقی برای بناها و محوطه‌هایی که در راستای زیباسازی شهر دماوند توسط شهروندان صورت می گیرد مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

بررسی و ارزیابی اولویت های منظر فضاهای عمومی شهر دماوند 1400/06/20
63
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری دماوند می باشد
Powered by DorsaPortal