۱۴۰۰ دوم مهر
| نقشه سایت| پست الکترونیک| عضویت / ورود اعضاء
 
مهدی غلامرضایی سرپرست شهرداری دماوند شد

 

 
فرماندار شهرستان دماوند ضمن تشکر از عباس صفری شهردار سابق دماوند و تبریک به مهدی غلامرضایی سرپرست شهرداری، گفت: قطعا نیروهای بومی و محلی توانمند می توانند برای منطقه موجب خیر و برکت بوده و با همکاری و تلاش مضاعف موجب ارتقاء منطقه شوند.

مهدی حیدری در آیین تکریم شهردار سابق دماوند و معارفه سرپرست جدید شهرداری که با حضور اعضای شورای دوره پنجم و ششم و همچنین مسئولان دوایر شهرداری در دفتر شهردار دماوند برگزار شد، اظهار داشت: عباس صفری سالها است در شهر دماوند به مردم شریف شهر خدمت رسانی داشتند که این مدت زمان کمی نیست.

وی ادامه داد: در طول این 8سال یک مدیر با مردم انس می گیرد و با توجه به اینکه بومی منطقه نیز بودند احساس مسئولیت بیشتری نسبت به منطقه داشته و شرایط از حالت اداری خارج و هدف بیشتر خدمت رسانی بود.

این مقام مسئول با بیان اینکه اکنون شاهد هستیم که شهر نسبت به 8سال گذشته با اتفاقات بزرگی همراه بوده است، افزود: طی 4سال اخیر در حوزه خدمات رسانی چه در سطح کشور و چه در منطقه به ویژه در اجرای پروژه های عمرانی، کارهای فرهنگی و غیره در شرایط خاصی قرار داشتیم و مطالبات مردمی نیز بیشتر شده بود.

فرماندار دماوند تصریح کرد: در شرایطی که بطور شبانه روز و ثانیه به ثانیه لحظات مهمی را گذراندیم، کسی که نسبت به شرایط درک درستی داشته باشد قطعا شاهد تغییرات خواهد بود و به کسانی که به دنبال اتفاقات مهم در منطقه بودند باید گفت این دوران، دورانی نبود که شما تصور می کردید و در عمل اتفاق دیگری افتاد؛ این درحالی بود که حتی شهرداری ها در کنار دیگر دستگاه ها حضور داشتند و کمک حال آنان بودند.

حیدری با اشاره به اجرای پروژه های مهم شهری در منطقه طی 8سال گذشته، خاطرنشان کرد: برخی از این پروژه ها مربوط به حوزه زیرساختی بود که اگرچه به چشم نمی آید ولی در حوزه مدیریت شهری ضروری و مهم بوده و قطعا در آینده اثرگذار است و حتی برخی از پروژه ها افتتاح و برخی نیز آماده بهره برداری است.

وی همچنین با بیان اینکه عباس صفری مدیری اخلاق مدار بودند و در طی این سالها با وجود همکاری در حوزه های مختلف، رفتاری حسنه داشته و با مردم نیز سطح تعامل بالایی داشتند، افزود: از همراهی و همکاری شورای دوره پنجم با مجموعه دولت که تلاش کردند تا باری از دوش شانه های شهر بردارند، تقدیر و تشکر می کنیم.

این مقام مسئول در پایان نیز برای مهدی غلامرضایی در مسئولیت سرپرست شهرداری دماوند آرزوی موفقیت کرد و گفت: با توجه به داشتن روحیه مسئولیت پذیری، تا زمانی که شورای دوره ششم صلاح می داند با تمام توان در کنار مجموعه باشید و آرزوی موفقیت داریم.

لازم به ذکر است، عباس صفری به مدت 8سال مدیریت شهری دماوند را بر عهده داشت. با آغاز فعالیت شورای دوره ششم، مهدی غلامرضایی به عنوان سرپرست شهرداری دماوند انتخاب شد. وی در کارنامه کاری خود معاونت اداری و مالی شهرداری دماوند دارد.

همچنین در پایان از صفری شهردار سابق دماوند و اعضای شورای اسلامی دوره پنجم تقدیر و تشکر شد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
مهدی غلامرضایی سرپرست شهرداری دماوند شد 1400/05/19
354
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری دماوند می باشد
Powered by DorsaPortal