۱۴۰۰ دوم مهر
| نقشه سایت| پست الکترونیک| عضویت / ورود اعضاء
 
مردمی بودن اولویت‌ شورای ششم دماوند در انتخاب سرپرست
 
 
رئیس شورای اسلامی شهر دماوند مردمی بودن، تخصص، تعهد، بومی و سابقه اجرایی مرتبط را جزو اولویت های انتخاب سرپرست شهرداری این شهر دانست.
حسین آرمودیان در مراسم معارفه سرپرست شهرداری دماوند و تکریم شهردار سابق شهر، ضمن تقدیر و تشکر از عباس صفری در طی 8سال خدمت رسانی به شهروندان شریف دماوند و اعضای شورای اسلامی دوره چهارم و پنجم، اظهار داشت: تحقق اهداف مدیریت شهری نیازمند تلاش و همت است که باید برنامه ریزی صحیح داشته و موانع را مترفع کرد.
وی با اشاره به اهداف مهم شورای دوره ششم در آینده بیان داشت: یکی از اولویت های مهم شورای اسلامی شهر دماوند انتخاب سرپرست شهرداری بود که با بررسی های صورت گرفته و معیارهایی همچون مردمی بودن، تخصص، تعهد، بومی و سابقه اجرایی مرتبط در زمینه اهداف و فعالیت های حوزه شهری با مشورت اعضای شورا محقق شد.
رئیس شورای اسلامی شهر دماوند با بیان اینکه یکی از موارد قانونی در انتخاب سرپرست، بهره گیری از توانمندی کارکنان شهرداری است، خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود با همدلی و هماهنگی بین شورا و شهرداری با هدف برآورده کردن مطالبات مردمی و به سرانجام رساندن پروژه‌های نیمه‌تمام، شاهد رشد و توسعه روز افزون منطقه باشیم.
مردمی بودن اولویت‌ شورای ششم دماوند در انتخاب سرپرست 1400/05/19
299
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری دماوند می باشد
Powered by DorsaPortal