۱۴۰۰ يازدهم مرداد
| نقشه سایت| پست الکترونیک| عضویت / ورود اعضاء
 
تجلیل از شهردار دماوند در روز شهردار

 

 
به گزارش روابط عمومی شهرداری دماوند، به مناسبت فرارسیدن 25اسفندماه مصادف با سالروز شهادت شهید مهدی باکری و گرامیداشت روز شهردار، امروز اعضای شورای اسلامی شهر دماوند طی مراسمی که باحضور مسئولان دوایر شهرداری در دفتر شهردار برگزار شد، با اهدا لوح، گل و هدیه از تلاش های بی وقفه و صادقانه شهردار دماوند قدردانی کردند.

مصطفی آقایی، رئیس شورای اسلامی شهر دماوند در این مراسم اظهار داشت: شهر دماوند در دوران مدیریت عباس صفری شاهد رشد و توسعه در حوزه های مختلف به ویژه عمرانی بوده است.

وی بیان داشت: در تاریخ مدیریت شهرداری، شهردار کنونی تنها شهرداری بوده که رشته تحصیلی با پست سازمانی وی همخوانی دارد و همین امر موجب شده تا خدمات صورت گرفته در شهر به صورت اصولی و تخصصی اجرا شود.

رئیس شورای اسلامی شهر دماوند ادامه داد: در طی این سالها شاهد پروژه های ارزشمندی در حوزه توسعه راه های دسترسی بودیم که می توان به پروژه هایی همچون تکمیل بلوار شهید سلیمانی و یادگار امام و همچنین محور اصلی منطقه مشاء اشاره کرد.

عباس صفری، شهردار دماوند نیز ضمن تشکر از اعضای شورا و پرسنل شهرداری در تحقق اهداف مدیریت شهری، اظهار داشت: روز شهردار نه تنها یک روز بلکه نشان از سرزندگی، بالندگی و اتفاقات میمون در شهر است.

وی با بیان اینکه مشکلات در همه حوزه ها وجود دارد اما آنچه می تواند مسیر را هموار سازد، همدلی و تعامل است، گفت: تعامل و همراهی در عرصه خدمت و تلاش، با داشتن نیت پاک و درستی در انتخاب مسیر، قطعا هر اقدامی ثمربخش خواهد بود و در طی این سالها تمامی سعی و تلاش ما براین بوده تا مسیر درست را بوجود آوریم.

شهردار دماوند با اشاره به اینکه یکی از اقدامات ارزشمند شورای اسلامی شهر دماوند طی دو دوره اخیر، ایجاد ثبات در مدیریت بوده است، بیان داشت: ثبات در مدیریت، توسعه و آبادانی شهر را بیش از پیش فراهم می کند و قطعا این اقدام الگویی برای شوراهای آینده خواهد بود.

صفری افزود: شهر دماوند نسبت به گذشته با توجه به اجرای پروژه های عمرانی، شاهد تحول بسیاری بوده که می توان در بخش های مختلف عمرانی، خدماتی، فضای سبز و دیگر حوزه ها دید.

 
 
 
 
تجلیل از شهردار دماوند در روز شهردار 1399/12/25
17049
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری دماوند می باشد
Powered by DorsaPortal