۱۴۰۰ سيزدهم آذر
| نقشه سایت| پست الکترونیک| عضویت / ورود اعضاء
 
بانوان شاغل در شهرداری دماوند تجلیل شدند
 
 
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر دماوند، به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت روز زن و مقام مادر از بانوان شاغل در شهرداری دماوند تجلیل شد.
عباس صفری، شهردار دماوند در ابتدای این جلسه ضمن تبریک به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه(س) اظهار داشت: خداوند متعال در قرآن کریم همواره به دو موضوع شکرگزاری و احترام به جایگاه ارزشمند پدر و مادر به ویژه مادر، اشاره نموده و این مهم برگرفته از مقام والای مادر است.
وی با بیان اینکه شان نزول سوره کوثر به جایگاه مقدس مقام حضرت فاطمه زهرا(س) باز می گردد، گفت: حضرت فاطمه زهرا (س) تجلی جایگاه زن در اسلام بوده و لازم است بانوان این بانوی بزرگوار را الگوی ارزشمند خویش قراردهند.
وی نقش مؤثر بانوان شهرداری دماوند را در ارائه خدمت به شهروندان بی بدیل خواند و افزود: حضور بانوان در جامعه به ویژه در نهادهای خدمات رسان در راستای پیشبرد اهداف یک مجموعه بسیار موثر است.
مصطفی آقایی، رییس شورای اسلامی شهر دماوند نیز در این نشست این روز را گرامی داشت و افزود: سوره کوثر به جایگاه و منزلت حضرت فاطمه (س) پرداخته و جا دارد بانوان نیز قدردان جایگاه خویش باشند و حضرت فاطمه زهرا(س) را الگوی خود قرار دهند.
در پایان این مراسم به رسم یادبود با اهدا لوح، هدیه و شاخه گل از بانوان شهرداری تجلیل شد.
 
 
 
 
 
 
 
 
بانوان شاغل در شهرداری دماوند تجلیل شدند 1399/11/16
3477
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری دماوند می باشد
Powered by DorsaPortal