۱۳۹۹ اول بهمن
| نقشه سایت| پست الکترونیک| عضویت / ورود اعضاء
 
برف‏روبی معابر اصلی و منتهی به مراکز امدادی دماوند در اولویت است

 

 
مسئول ستاد برف روبی شهرداری دماوند گفت: اولویت ستاد برف روبی شهرداری دماوند، معابر اصلی و پر تردد است که بعد از ساماندهی محورهای ضروری، برف روبی محورهای فرعی در دستور کار قرار می گیرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری دماوند، محمدهادی کرمانی به برگزاری جلسه ستاد برف روبی شهرداری دماوند با هدف بررسی نقاط قوت و ضعف این ستاد اشاره و اظهار داشت: ستاد برف روبی شهرداری دماوند در زمان بارش برف و یخبندان، براساس شیوه نامه سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور اقدام به برف روبی و پاکسازی سطح شهر می نماید.

وی ادامه داد: معابر اصلی و مسیرهای حساس همچون راه دسترسی به بیمارستان ها، مراکز درمانی و خدماتی، بلوارها، واحدهای امدادی، مدارس و نقاط پرتردد و حادثه‏خیز شهر دماوند در اولویت برف‏روبی بوده و پس از آن معابر فرعی در دستور کار است.

این مسئول به وسعت جغرافیایی شهر دماوند و توسعه شبکه معابر شهری تاکید کرد و افزود: با توجه به امکانات و نیروی انسانی، تلاش ستاد برف روبی شهرداری دماوند خدمت رسانی بی منت به شهروندان است که در این مسیر صبر و بردباری آنان را نیز خواستاریم.

کرمانی ادامه داد: از شهروندان گرامی می خواهیم در زمان بارش برف و یخبندان حتما زنجیرچرخ و تجهیزات زمستانی داشته و از سیستم گرمایشی خودرو مطمئن باشند تا با مشکل مواجه نشوند.

 
 
برف‏روبی معابر اصلی و منتهی به مراکز امدادی دماوند در اولویت است 1399/10/08
89
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری دماوند می باشد
Powered by DorsaPortal