۱۳۹۹ ششم آذر
| نقشه سایت| پست الکترونیک| عضویت / ورود اعضاء
 
شهرداری دماوند در آماده باش کامل با آغاز فصل بارش

 

 
محمدهادی کرمانی، مدیراداره خدمات شهری و فضای سبز شهرداری دماوند با بیان این مطلب اظهار داشت: در نخستین بارش برف که از بامداد امروز در منطقه شمالی شهر دماوند آغاز شده، بر اساس تمهیدات صورت گرفته توسط ستاد برف روبی شهرداری، آماده باش کامل به کلیه نیروهای خدمات رسان و بکارگیری از تجهیزات و ملزومات برف روبی در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: پیش بینی 5 ایستگاه اصلی و فرعی برف روبی در سه منطقه شهر با بیش از 70 نیروی خدماتی و حدود 26 دستگاه خودرو، آمادگی لازم را برای مقابله با هرگونه حادثه احتمالی داریم.

مدیراداره خدمات شهری و فضای سبز شهرداری دماوند همچنین از استقرار 60 مخزن ماسه و نمک در سطح شهر دماوند به ویژه در مناطق پرتردد خبرداد و گفت: هم اکنون تعداد 33 مخزن در سطح دماوند و منطقه مشاء و 27 مخزن در سطح منطقه گیلاوند استقرار یافت.

کرمانی همچنین تصریح کرد: حوزه خدمات شهری شهرداری پیش از آغاز فصل بارش از کلیه مسیل ها، کانال ها و حتی جوی های آب سطح شهر به طور مستمر بازدید نموده تا در زمان بارش برف و باران ضمن جلوگیری از طغیان احتمالی و ایجاد آبگرفتگی معابر، تمهیدات لازم جهت رفع هرگونه مشکل صورت گیرد.

وی تاکید کرد: کلیه شهروندانی که قصد تردد در سطح شهر به وی‍ژه روزهای برفی و یخبندان را دارند ضمن تجهیز خودروی خود به زنجیر چرخ با احتیاط کامل تردد کنند.

این مسئول همچنین از شهروندان خواست جهت ارائه خدمات بهتر و جلوگیری از بروز هرگونه حادثه احتمالی، ستاد برف روبی شهرداری را با شماره تماس های 76326161 و 76342333 و 137 یاری نمایند.

 
 
شهرداری دماوند در آماده باش کامل با آغاز فصل بارش 1399/09/01
19
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری دماوند می باشد
Powered by DorsaPortal