۱۳۹۹ ششم آذر
| نقشه سایت| پست الکترونیک| عضویت / ورود اعضاء
 
شهرداری دماوند هدفی جزء تحقق مطالبات مردمی ندارد
 
 
 
عباس صفری، شهردار دماوند با اشاره به بازدید صورت گرفته از محلات مختلف شهر دماوند با حضور نماینده مردم دماوند، فرماندار شهرستان، اعضای شورای اسلامی شهر دماوند و دیگر مسئولان منطقه در روز گذشته، اظهار داشت: با توجه به دیدارهای چهره به چهره با شهروندان، عمده موضوعات مطرح شده مربوط به حوزه شهرداری بود که این نشان از اهمیت این نهاد شهری دارد.
 
وی ادامه داد: در اکثر محلاتی که حضور داشتیم، شاهد خدمات مطلوب شهرداری چه به لحاظ حجم عملیات و چه به لحاظ ریالی و اعتباری بودیم که این نشان می دهد شهرداری در اکثر نقاط شهری فعالیت داشته و هم اکنون نیز درحال ارائه خدمات است.
 
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: ممکن است کم و کاستی هایی نیز در ارائه خدمات وجود داشته باشد اما همت و تلاش شهرداری و شورای اسلامی شهر دماوند بر مرتفع نمودن مشکلات است و اولویت خود را در جهت توسعه اقتصادی و اجتماعی محلات قرار داده و هدفی جزء تحقق مطالبات مردمی ندارد.
 
شهردار دماوند تصریح کرد: هر چه هویت محلات حفظ و ارتباط بین محلات قوی تر باشد و از طرفی خدمات لازم در حوزه توسعه فضای سبز، تقویت معابر شهری، فراهم سازی محیطی پاکیزه و مطلوب فراهم گردد، می توان گفت شهرداری در این زمینه اقدامات موثری انجام داده که به لطف خدا در اکثر محلات شهر این مهم محقق شده است.
 
صفری بیان داشت: خداوند را شاکریم در بسیاری از گره گشایی ها و مطالبات که وظیفه ذاتی شهرداری نیست، برحسب تمایل شهروندان نسبت به شهرداری و ملموس بودن این نهاد شهری برای آنان، توانسته ایم در حدتوان مشکلات مراجعین را مرتفع کنیم.
شهرداری دماوند هدفی جزء تحقق مطالبات مردمی ندارد 1399/08/19
52
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری دماوند می باشد
Powered by DorsaPortal