۱۳۹۹ ششم آذر
| نقشه سایت| پست الکترونیک| عضویت / ورود اعضاء
 
نصب و تعویض 500 تابلو راهنمایی و علائم ترافیکی در شهر دماوند

 

 
به گزارش روابط عمومی شهرداری دماوند، حمیدرضا غلامرضازاده با اعلام این خبر اظهار داشت: نصب تابلوها و علائم ترافیکی یکی از اقداماتی است که توسط سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر دماوند به منظور افزایش ایمنی، کاهش تصادفات، روان سازی ترافیک و تسهیل در عبور و مرور انجام می شود.

وی ادامه داد: طی بازدیدهای میدانی مکان های مورد نیاز در سطح منطقه شناسایی و نسبت به نصب تجهیزات ترافیکی همچون جدا کننده پلاستیکی، استوانه ایمنی و ... در سطح شهر بویژه در بلوار یادگار امام بعنوان یکی از بلوارهای جدیدالحداث، اقدام شد.

غلامرضازاده افزود: همچنین در راستای جمع آوری و جایگزینی تابلوها و علائم ترافیکی که به دلایلی از قبیل شرایط آب و هوایی فرسوده شده اند در معابر سطح شهر شناسایی و نسبت به جایگزینی تابلوهای جدید اقدام شد.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر دماوند در ادامه بیان داشت: تلاش می شود تا از پراکندگی تابلوها اجتناب گردد و جلوه یکپارچه و زیبایی از این المان‌های مهم در سطح شهر بارز باشد.

این مسئول همچنین تصریح کرد: همچنین از ابتدای امسال تاکنون پس از بررسی‌های صورت گرفته، مکان‌یابی‌ها و نیازسنجی‌های لازم، 45 کیلومتر خط کشی محوری در بلوارهای اصلی شهر همچون محور مشاء، چشمه اعلاء، بلوار شهید بهشتی، بلوار سردار سلیمانی و دیگر بلوارهای اصلی شهر، با اعتباری بالغ بر 300 میلیون تومان صورت گرفت.

نصب و تعویض 500 تابلو راهنمایی و علائم ترافیکی در شهر دماوند 1399/08/15
57
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری دماوند می باشد
Powered by DorsaPortal