۱۳۹۹ بيست و نهم شهريور
| نقشه سایت| پست الکترونیک| عضویت / ورود اعضاء
 
توزیع 500 کاور جداکننده راننده و مسافر در دماوند

مدیرعامل سازمان حمل و نقل شهر دماوند گفت: 500 کاور جداکننده ویژه تاکسی‌های منطقه در راستای حفظ سلامت مسافران و رانندگان تاکسی و مقابله با شیوع کرونا بین رانندگان توزیع می‌شود.

حمیدرضا غلامرضازاده با اعلام این خبر اظهار داشت: رانندگان حمل و نقل عمومی از مشاغل پرخطر در معرض ابتلای ویروس کرونا هستند که رعایت نکات بهداشتی توسط آنها برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا بسیار حائز اهمیت است.

وی ادامه داد: در این راستا کاور جدا کننده بین راننده و مسافر تاکسی‌های منطقه با هدف حفظ سلامت رانندگان و شهروندان به تعداد 500 عدد از جنس طلقی(سلیفون) به تمامی رانندگان حمل و نقل شهری به صورت رایگان توزیع می‌شود.

این مسئول به دیگر اقدامات کنترلی و پیشگیرانه کرونا در حمل و نقل عمومی اشاره کرد و گفت: توزیع 1500 عدد ماسک بین رانندگان تاکسی و شست و شو و ضدعفونی ناوگان پایانه ها و تاکسی ها به طور مستمر از جمله این اقدامات بوده‌است.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل شهر دماوند در پایان از شهروندان خواست با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و نکات بهداشتی و کاهش سفرهای غیرضروری بین شهری، مسئولان شهری را در کنترل بیماری کووید 19 یاری کنند.

توزیع 500 کاور جداکننده راننده و مسافر در دماوند 1399/06/04
110
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری دماوند می باشد
Powered by DorsaPortal