۱۳۹۹ ششم بهمن
| نقشه سایت| پست الکترونیک| عضویت / ورود اعضاء
 
مهار 7 مورد آتش سوزی در باغات و مراتع و زنده‌گیری 3 حلقه مار از منازل مسکونی توسط عوامل آتش‌نشانی دماوند

 

 
مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر دماوند از مهار7 مورد آتش سوزی در باغات و مراتع توسط عوامل آتش‌نشانی خبر داد و گفت: 3 حلقه مار از منازل مسکونی در دماوند زنده‌گیری شد.

ابوطالب عرب نوکنده با اعلام این خبر اظهار داشت: دو مورد از این آتش سوزی ها مربوط به برخی از باغات و مراتع روستای تمیسیان بود که در دو مرحله توسط شورای روستا و با هماهنگی ستاد مدیریت بحران فرمانداری شهرستان با اعزام دو کلیپ و با همکاری نیروهای منابع طبیعی و اهالی محل مهار شد.

وی همچنین به یک مورد حریق کپسول گاز در روستای مرا و اعزام گروهی از مامورین به محل اشاره کرد و گفت: همچنین روز گذشته علف های هرز منطقه هشت بهشت آتش گرفت که با اطلاع به این واحد امدادی، این مهم نیز مهار شد.

مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دماوند به آتش سوزی مرکز بازیافت زباله در روستای اسلام آباد و همچنین برخی از باغات منطقه شلمبه و ولیران اشاره کرد و افزود: این مناطق نیز با تلاش عوامل آتش نشانی بدون هیچگونه خسارت جانی مهار شد.

عرب نوکنده همچنین به سه مورد مار گرفتگی توسط نیروهای آتش نشانی در روز گذشته خبر داد و بیان داشت: این سه ماموریت نیز در یکی از ساختمان های مسکونی مهک، چشمه اعلا و مشا انجام و مارها در طبیعت رها شدند.

مهار 7 مورد آتش سوزی در باغات و مراتع و زنده‌گیری 3 حلقه مار از منازل مسکونی توسط عوامل آتش‌نشانی دماوند 1399/03/18
483
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری دماوند می باشد
Powered by DorsaPortal