۱۳۹۹ شانزدهم فروردين
| نقشه سایت| پست الکترونیک| عضویت / ورود اعضاء
 
طرح ضدعفونی سطح شهر دماوند آغاز شد

 

 
 
شهردار دماوند گفت: طرح ضد عفونی سطح شهر دماوند با هدف پیشگیری از شیوع و مقابله با بیماری های مسری با توجه به اهمیت موضوع از آغاز شد.

عباس صفری با اعلام این خبر اظهار داشت: شهرداری دماوند همزمان با اعلام مراجع ذیصلاح مبنی بر پیشگیری از شیوع بیماری های مسری به ویژه ویروس کرونا تمام امکانات را جهت ضدعفونی کردن تمامی نقاط مختلف شهر با اولویت مسیرهای پرتردد و اماکن عمومی در دستور کار قرار داد.

این مقام مسئول افزود: یکی از اقدامات شهرداری در این راستا، طرح ضدعفونی کردن سطح شهر است که از امشب(دوشنبه شب) محورهای اصلی به ویژه بلوار آیت اله خامنه ای به جهت تردد شهروندان و مسافران محور تهران – فیروزکوه آغاز شد.

وی با بیان اینکه این طرح تا روز جمعه ادامه خواهد داشت، خاطرنشان کرد: در این راستا شهرداری دماوند جهت رفاه حال شهروندان این اقدام را شبانه ساعت 23:30 دقیقه و با مواد ضدعفونی کننده مورد تایید شبکه بهداشت اجرا خواهد نمود و شامل بلوار های اصلی و فرعی نیز می شود.

شهردار دماوند گفت: در تلاش هستیم تا فضای عمومی را درحد ممکن عاری از این ویروس کنیم تا شهروندان دماوندی بدون نگرانی با رعایت نکات بهداشتی در سطح شهر رفت و آمد کنند.

صفری گفت: در ادامه طرح ضدعفونی کردن اماکن عمومی، این نهاد شهری، ضدعفونی کردن مساجد و حسینه های سطح شهر، تاکسی ها و وسایل حمل و نقل عمومی، سرویس های بهداشتی عمومی، پارک های عمومی و ... را انجام و در دستور کار دارد.

این مقام مسئول از عموم مردم خواست در این امر مهم با پرسنل شهرداری همکاری کنند و بدانند که شهرداری با همه امکانات و دستگاه ها در خدمت مردم است و وظایف خود را با تمام توان انجام می دهد تا بتوان از این شرایط سخت عبور کرد.

طرح ضدعفونی سطح شهر دماوند آغاز شد 1398/12/13
71
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری دماوند می باشد
Powered by DorsaPortal