۱۳۹۹ شانزدهم فروردين
| نقشه سایت| پست الکترونیک| عضویت / ورود اعضاء
 
مردم دماوند در 22 بهمن برگ زرین دیگری به کتاب افتخارات افزودند+تصویر

 

 
مردم انقلابی و ولایت مدار شهرستان دماوند همگام با مردم سراسر ایران اسلامی، حضور پرشور، حماسی و باشکوه خود را در راهپیمایی 22 بهمن به تصویر کشیدند و افتخاری دیگر بر تاریخ ایران اسلامی افزودند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری دماوند، 22 بهمن ماه یادآور یکی از بزرگترین رخدادهای تاریخی ملت ایران است و این روز به یک روز فراموش نشدنی و بزرگ برای ایرانیان تبدیل شده است.

مردم شهید پرور و ولایتمدار شهر دماوند، روز سه شنبه با حضور خود در راهپیمایی و تجدید میثاق با آرمان های امام راحل در حمایت از انقلاب اسلامی فریادهای الله اکبر سردادند.

راهپیمایان با سردادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر آل سعود خائن»، «راه امام شهدا زنده است - نهضت ما همیشه پاینده است»، « 22 بهمن ماه نشانگر اسلام است – روز بیعت و میثاق با رهبر و امام(ره) است» بار دیگر شور انقلابی خود را به نمایش گذاشتند.

مردم بار دیگر با حضوری پرشور در راهپیمایی 22 بهمن ثابت کردند که هر فشار، تحریم و سختی که از سوی استکبار علیه مردم این مرز و بوم انجام شود، بر مقاومت این مردم آگاه می افزاید و هیچگاه از حمایت ولایت دست بر نخواهند داشت.

مردم شهر دماوند برغم اعلام حرکت راهپیمایی از ساعت 10 صبح، از نخستین ساعات امروز با وجود سرمای هوا و بارش برف شدید از میدان امام خمینی (ره) تا گلزار شهدای گمنام راهپیمایی کردند.

 
 
مردم دماوند در 22 بهمن برگ زرین دیگری به کتاب افتخارات افزودند+تصویر 1398/11/23
80
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری دماوند می باشد
Powered by DorsaPortal