۱۳۹۸ اول اسفند
| نقشه سایت| پست الکترونیک| عضویت / ورود اعضاء
 
حمل و نقل، یکی از تاثیرگذارین حوزه‌های شهری است

 

 
 
معاون فنی و عمرانی فرمانداری شهرستان دماوند حمل و نقل را یکی از تاثیرگذارترین حوزه‌‌ها در سطح شهر دانست و گفت: یکی از اساسی‌ترین بال‌های مدیریت شهری در سیستم حمل و نقل عمومی مناسب، داشتن دوشاخص امنیت و امکانات در این بخش است.

علی شیوا روز شنبه در مراسم تجلیل از 80نفر فعال حوزه حمل و نقل شهر دماوند با اشاره به اهمیت حوزه حمل و نقل اظهار داشت: گاهی خیلی از زحمات را با مسائل مالی نمی‌توان سنجید چراکه دارای ارزش بسیاری است و قابل تقدیر می باشد؛ حوزه حمل و نقل، از جمله مواردی است که به واسطه اهمیت آن بسیار مورد توجه است.

وی ادامه داد: دوشاخص مهم در حوزه مدیریت و برنامه‌ریزی شهری برای داشتن شهری خوب حائز اهمیت است که این شاخص ها شامل امنیت و امکانات می باشد؛ سیستم حمل و نقل عمومی مناسب که بتواند این دو شاخص را به شهروندان ارائه دهد، یکی از اساسی‌ترین بال‌های مدیریت شهری برای رسیدن به این دو شاخصه است.

معاون عمرانی فرمانداری شهرستان دماوند فعالان حوزه حمل و نقل را قشر مظلوم جامعه دانست و گفت: کوچکترین افزایش قیمت در خدمات این قشر، به چشم می‌آید چراکه مخاطبان بهره بردار از این خدمات عمدتا افراد کم برخوردار جامعه هستند و جای تقدیر دارد که در کنار حوزه های دولتی، ایستاده و این بار را به دوش می کشند.

حمل و نقل، یکی از تاثیرگذارین حوزه‌های شهری است 1398/10/01
61
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری دماوند می باشد
Powered by DorsaPortal