۱۳۹۸ دوم اسفند
| نقشه سایت| پست الکترونیک| عضویت / ورود اعضاء
 
60درصد سرویس‌های مدارس شهر دماوند فاقد مجوز هستند


 

مدیرعامل سازمان حمل و نقل شهر دماوند با بیان اینکه 60 درصد سرویس های مدارس این شهر فاقد مجوز هستند، از خانواده ها خواست تا به هیچ وجه فرزندان خود را به رانندگانی که فاقد کارت مجوز سرویس هستند نسپارند.

حمیدرضا غلامرضازاده در جلسه شورای ترافیک شهرستان که با حضور اعضای شورا در فرمانداری دماوند برگزار شد با اشاره به ساماندهی سرویس های مدارس در سطح شهر دماوند، اظهار داشت: جهت سهولت جابجایی دانش آموزان و اطمینان خاطر والدین آنان با ارائه کارت سرویس مدارس به رانندگان، خدمات سرویس دهی و جابجایی کاملا قانونی صورت می گیرد.

وی ادامه داد: حدود 142 خودرو جهت طرح سرویس های مدارس در سامانه پایش ناوگان سپند ثبت نام نمودند که تاکنون 78 خودرو در این بخش دارای پروانه فعالیت هستند و زیر نظر سه شرکت مسافربری در منطقه فعالیت می کنند.

مدیرعامل سازمان حمل ونقل شهر دماوند تصریح کرد: مابقی خودروهای به دلیل نداشتن گواهی نامه معتبر (پایه دوم) و عدم مراجعه به دستگاه های مربوطه، در حال بررسی می باشد و فعلا مجوز فعالیت ندارند.

این مقام مسئول با بیان اینکه امسال نیزهمانند سنوات گذشته متولی این امر سازمان حمل و نقل، آموزش و پرورش و پلیس راهور است، افزود: رانندگان متخلف بدانند که این سازمان در قالب گشت تلفیقی به همراه پلیس راهور از فعالیت کسانی که بدون برچسب و کارت مخصوص به عنوان سرویس مدرسه فعالیت می کنند، جلوگیری می کند.

غلامرضازاده مزایای استفاده از خودروهای سرویس مدرسه قانونی و مجوز دار را کنترل و نظارت بر نرخ کرایه سرویس مدارس، کنترل و نظارت بر تعداد دانش آموزان هر خودرو، نظارت بر عملکرد رانندگان، افزایش کیفیت خدمات مسافربری، وجود یک مرجع پاسخگو برای اولیاء دانش آموزان و رانندگان در صورت بروز هرگونه مساله پیش بینی نشده، بیمه حوادث برای سرنشینان خودروی سرویس مدرسه و ... است.

60درصد سرویس‌های مدارس شهر دماوند فاقد مجوز هستند 1398/07/14
30
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری دماوند می باشد
Powered by DorsaPortal