۱۳۹۹ بيست و نهم شهريور
| نقشه سایت| پست الکترونیک| عضویت / ورود اعضاء
 
گلزار شهدای محله درویش شهر دماوند تا هفته دولت سال جاری تکمیل می‌شود

گلزار شهدای محله درویش شهر دماوند تا هفته دولت سال جاری تکمیل می‌شود

شهرداری و شورای اسلامی شهر دماوند در اطلاعیه‌ای اعلام کرد:

شکر و سپاس خداوند منان را که فعل تکریم خانواده محترم و ساخت گلزار مطهر شهدا را نصیب ما گردانید تا بتوانیم سهم بسیار کوچکی در ادای دین بزرگ به ایشان را داشته باشیم.

محضر خانواده محترم و بزرگ شهدا اعلام می‌دارد که گذشته نشان می‌دهد ساخت دو گلزار شهدا مقدس در بهشت حضرت رقیه(س) و امامزاده قاسم(ع) نیز دچار چنین موضوعات چالش برانگیزی بوده که خداوند را سپاسگزاریم که این موضوع همواره توسط فرزندان شما در شهرداری و شورای اسلامی شهر مرتفع گردیده است.

همچنین جزء افتخارات این دو نهاد مردمی است و علیرغم اینکه به همین اندازه برای سایر ارگان‌های ذی‌ربط تصور همکاری و مساعدت وجود داشته و دارد.

در گلزار شهدای محله درویش به رغم سهم یک سوم شهرداری، تاکنون 90 درصد پروژه توسط شهرداری به انجام رسیده و سایر ارگان‌های تقریبا هم ردیف یا فرادستی تنها راه دلجویی را پیش رو گرفتند و قدم‌های مثبتی در جهت تامین اعتبار آن بر نداشته‌اند.

خداوند منان را سپاسگزاریم و ضمن عرض عذر خواهی از خانواده محترم شهدا، شهرداری و شورای اسلامی شهر انشالله این مهم را به اتمام رسانیده و ظرف مدت کوتاهی در هفته دولت به افتتاح و تقدیم خانواده معزز شهدا خواد شد.

گلزار شهدای محله درویش شهر دماوند تا هفته دولت سال جاری تکمیل می‌شود 1398/04/29
143
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری دماوند می باشد
Powered by DorsaPortal