۱۳۹۹ دوازدهم خرداد
| نقشه سایت| پست الکترونیک| عضویت / ورود اعضاء
 
تقدیر حوزه بسیج ادارات شهرستان دماوند از بانوان شهرداری دماوند

 

 
 
 
همزمان با هفته مقام زن و مادر، حوزه بسیج ادارات شهرستان دماوند، حوزه بسیج شهرداری دماوند، امور بانوان شهرستان به همراه نماینده بانوان در بهزیستی شهرستان طی مراسمی از بانوان شهرداری دماوند تقدیر کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری دماوند، پاسدار حسن مرشدی، فرمانده حوزه بسیج ادارات، کارمندان و کارخانجات شهرستان دماوند ضمن گرامیداشت این ایام، اظهار داشت: جایگاه زن و مادر در خانواده از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که تربیت نسل آینده را بر عهده دارد.

وی ادامه داد: بانوان با داشتن روحیه بسیجی در عرصه خدمت می توانند بسیار تاثیرگذار باشند.

همچین سیدکمال سادات، مشاور شهردار و مسئول حراست شهرداری دماوند نیز در این مراسم ضمن گرامیداشت این ایام و تقدیر از بانوان فعال در عرصه خدمت به ویژه بانوان شهرداری دماوند، اظهار داشت: نقش بانوان فعال در سطح جامعه نقش مهم و بی بدیلی است چرا که علاوه بر اشتغال آن در بیرون از منزل، اداره امور خانه و مسئولیت های دیگر را نیز به عهده دارند.

وی ادامه داد: بانوان با وجود داشتن مسئولیت سنگین، کمتر شاهد کوتاهی در حوزه فعالیت خود چه در عرصه کار و چه خدمت به خانواده هستند که این جای تقدیر دارد.

سادات با اشاره به بیان احادیث و روایات در خصوص جایگاه والای زن در جامعه و فرمایشات داهیانه امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری، تصریح کرد: امام خمینی (ره) فرمودند از دامن زن، مرد به معراج می رود و این نشان از نقش تربیتی بانوان در خانه است که می توانند موجب پویایی یک خانواده و حتی یک جامعه شوند.

مشاور شهردار و مسئول حراست شهرداری دماوند ادامه داد: لازم است از بانوان شهرداری دماوند که همراه برای خدمت به شهروندان و پیشبرد اهداف شهرداری، این نهاد را یاری می کنند تقدیر و تشکر کنیم.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تقدیر حوزه بسیج ادارات شهرستان دماوند از بانوان شهرداری دماوند 1397/12/09
143
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری دماوند می باشد
Powered by DorsaPortal