۱۳۹۹ دوازدهم خرداد
| نقشه سایت| پست الکترونیک| عضویت / ورود اعضاء
 
شهردار دماوند: مسئولیت پذیری بانوان شهرداری بی بدیل است

 

شهردار دماوند با اشاره به نقش مهم بانوان شهرداری در جهت دست یابی به اهداف بهتر و خدمات مطلوب به شهروندان، گفت: مسئولیت پذیری بانوان در شهرداری بی بدیل است.

عباس صفری روز سه شنبه در آیین تجلیل از زحمات و تلاش های بانوان شهرداری دماوند که به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) برگزار شد، برگزاری اینگونه برنامه ها را بهانه ایی برای تقدیر و سپاس از تلاش های نیروهای خدوم شهرداری به ویژه بانوان دانست و اظهار داشت: برای رسیدن به ید واحد در یک نهاد به ویژه شهرداری دماوند همه باید در کنار هم خدمت رسانی را سرلوحه کار قرار دهیم.

وی ادامه داد: شهرداری دماوند برای تحقق اهداف خود قطعا نیازمند همراهی، همکاری و تعامل نیروها است و هرچه بهتر و قوی تر این همدلی محقق شود، در خدمت رسانی به شهروندان تاثیرگذارتر است.

شهردار دماوند تصریح کرد: بانوان شهرداری در حوزه های مختلف در حال خدمت رسانی هستند و با توجه به صبر، بردباری، همدلی و تعاملی که دارند، کمتر شاهد اشتباه و کوتاهی در حوزه فعالیت آنان هستیم که این جای تقدیر دارد.

این مقام مسئول افزود: در مدت فعالیت بنده تلاش شده تا هرگونه برنامه و هدفی با مشارکت و توجه به نظرات اعضای محترم شورا، معاونان و پرسنل شهرداری اجرا شود و این مهم هدفی جزو تحقق بهتر اهداف شهرداری نداشته است.

 
 
 
 
 
شهردار دماوند: مسئولیت پذیری بانوان شهرداری بی بدیل است 1397/12/07
79
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری دماوند می باشد
Powered by DorsaPortal