۱۳۹۸ بيست و سوم آذر
| نقشه سایت| پست الکترونیک| عضویت / ورود اعضاء
 
تجلی حضور حماسی مردم شهرستان دماوند در راهپیمایی 22 بهمن

 

 

همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در 22 بهمن ماه سال 97، مردم انقلابی، ولایت مدار و همیشه در صحنه شهرستان دماوند همگام با دیگر هموطنان، تجلی حضور پرشور و حماسی خود را به منصه ظهور رساندند.

22 بهمن، امروز مردم شهید پرور و ولایتمدار شهرهای دماوند، رودهن، آبعلی، آبسرد و کیلان با حضور خود در صحنه و تجدید میثاق با آرمان های امام راحل مشت های خود را گرده کرده و در حمایت از انقلاب اسلامی فریادهای الله اکبر سردادند.

راهپیمایان با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آل سعود خائن، راه امام شهدا زنده است - نهضت ما همیشه پاینده است، نه سازش نه تسلیم پیام ملت ما است - اطاعت از رهبری ضامن عزت ما است، خونی که در رگ ما است - هدیه به رهبر ما است، مادر کنار رهبریم – از پیروان حیدریم، فریاد امروز هر مرد و زن بار دیگر شور انقلابی خود رابه نمایش گذاشتند.

راهپیمایی شهر دماوند که از ساعت 10 صبح از میدان حضرت امام خمینی (ره) آغاز و تا مسجد جامع شهر ادامه داشت، پیر و جوان، زن و مرد، کوچک و بزرگ و خانواده معظم شهیدان و همه دست در دست یکدیگر حضور داشتند و با وجود بارش برف و سرمای هوا هر لحظه بر تعدادشان افزوده می شد و به راهپیمایی گرمای بیشتری می بخشید.

حجت الاسلام حمید مشهدی آقایی، سخنگوی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان تهران نیز در آیین راهپیمایی 22 بهمن شهرستان دماوند با بیان اینکه ملت ایران چهل سال است، خاطرات تلخ و شیرین، پیروزی ها و شکست های کشور را گذرانده اند، اظهار داشت: ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی چهل سال است که در برابر همه قدرت ها ایستادند و امروز جشن انقلاب را در سراسر کشور برگزار می کنند.

وی با بیان اینکه جشن پیروزی انقلاب با جشن دیگر کشورهای دنیا متفاوت است، افزود: کشور های دنیا در برگزاری جشن پیروزی، معمولا با گروهی از نیروهای مسلح، روسای مختلف کشور های جهان و سفرا جمع می شوند، اما در جشن پیروزی انقلاب اسلامی در هزاران نقطه از کشور، مردم خود پا به صحنه گذاشته و در راهپیمایی شرکت می کنند و انقلابشان را جشن می گیرند.

این مقام مسئول در ادامه با اشاره به بیانات داهیانه رهبر مقام معظم رهبری در خصوص انقلاب اسلامی تصریح کرد: چهل سالگی انقلاب اسلامی دوران پیری نیست بلکه آغاز نشاط و حرکت و تلاش است و دشمن سعی دارد بگوید که چهل سالگی پایان انقلاب است.

حجت الاسلام آقایی با بیان اینکه دشمنان بر این باورند که چهل سالگی انقلاب اسلامی ما همچون دیگر انقلاب ها دوران عقب گرد است اضافه کرد: انقلاب اسلامی علی رغم میل همه دشمنان در حال پیشرفت است.

سخنگو مرکز رسیدگی به امور مساجد استان تهران با اشاره به اینکه دشمنان بر این عقیده هستند که دوران انقلاب اسلامی به پایان رسیده و زمان شروع دوره نظام اسلامی است خاطر نشان کرد: اینکه میگویند باید از انقلاب و انقلابی گری دست کشیده و به زندگی بپردازیم حرف درستی است، اما زندگی باید با روحیه جهادی، انقلابی باشد و مردم و مسئولان مملکت ما این مسیر را باید با روحیه انقلابی طی کنند.

وی با تاکید بر اینکه چهل سالگی انقلاب دوره پیشروی قدرتمندانه و عزتمندانه نظام و اسلام باید باشد عنوان کرد: جمهوری ایران اسلامی در تمام مناطق مخصوصاً در منطقه غرب خاور میانه به قدرت اصلی تبدیل شده است.

این مقام مسئول با بیان اینکه چهل سالگی انقلاب اسلامی دوره به قدرت رسیدن و به میدان آمدن نسل سوم و چهارم است بیان کرد: انقلاب های بزرگ در دنیا همچون فرانسه و روسیه به نسل دومشان هم نرسید، اما امروزه نسل سوم و چهارم انقلاب اسلامی آماده در اختیار گرفتن مدیریت کشور هستند.

حجت الاسلام آقایی افزود: انقلاب اسلامی سبب پایان بخشیدن به دوران حکومت 2500ساله رژیم ستم شاهی، خارج شدن از سلطه استکبار به خصوص آمریکا و صهیونیست و استقرار نظام مردم سالاری بود.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی روحیه ما می توانیم و بهترین مشارکت های مردمی را در همه عرصه ها، فرهنگ اهل بیت و تشیع، شعار نه شرقی و نه غربی، اسلام انقلابی و سیاسی با الگوی ولایت فقیه، موازنه قدرت به نفع مستضعفان را در این چهل سال رقم زد.

سخنگو مرکز رسیدگی به امور مساجد استان تهران با تاکید براینکه نفوذ انقلاب اسلامی، مقاومت اسلامی و بیداری اسلامی به سراسر منطقه گسترش یافته اضافه کرد: به برکت انقلاب اسلامی امنیت پایدار را در منطقه پر آتش رقم زدیم و دستاورد های خیره کننده ای در حوزه های مختلف برای کشور به ارمغان آوردیم و نباید دستاورد های انقلاب اسلامی را صرفا به عمران و آبادانی تقلیل دهیم.

وی در ادامه با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص راه هایی که می بایست در ادامه طی کنیم خاطر نشان کرد: بعد از به ثمر رساندن انقلاب اسلامی و مستقر کردن نظام اسلامی مرحله بعد مستقر کردن دولت اسلامی، جامعه و تمدن اسلامی است که در حال حاضر در مرحله استقرار دولت اسلامی قرار داریم.

حجت الاسلام آقایی با تاکید بر اینکه دولت اسلامی صرفا قوه مجریه نیست و شامل قوه مقننه و قوه قضاییه نیز میشود اضافه کرد: در هر سه قوه می بایست انقلاب اداری را ایجاد کنیم و نظام اداری کشور نیاز به تحول دارد.

سخنگو مرکز رسیدگی به امور مساجد در ادامه بیان کرد: نسل اول و دوم باید مدیریت را به نسل سوم و چهارم تحویل دهند و در سال های آینده باید سعی کنیم روحیه انقلابی و جوانی را در مدیران تبلیغ کنیم و به مدیران جوان و با نشاط و انقلابی نیاز داریم که بتوانند خواسته ها و آرمان های ملت را محقق کنند.

وی تاکید کرد: راه عبور مشکلات در کشور، جمله ما می توانیم، روحیه انقلابی، اعتماد به جوانان، تبعیت از ولایت فقیه، اقتصاد مقاومتی، عدم اعتماد به دشمن و هزینه برای به دست آوردن عزت است.

این مقام مسئول ادامه داد: باید بدانیم در کنار ریزش ها رویش است و این چیز عجیبی نیست و مادامی که ریزش وجود دارد، قطار انقلاب نیز حرکت می کند و همانطور که آمریکا در این چهل سال هیچ غلطی نتوانستند بکنند، در پنجاه سال آینده نیز هیچ غلطی نخواهند کرد.

تجلی حضور حماسی مردم شهرستان دماوند در راهپیمایی 22 بهمن 1397/11/22
33
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری دماوند می باشد
Powered by DorsaPortal