۱۳۹۸ بيست و يکم آبان
| نقشه سایت| پست الکترونیک| عضویت / ورود اعضاء
 
تلاش ستاد برف روبی شهرداری دماوند در پاکسازی معابر/ مشارکت شهروندان

 

 
شهردار دماوند ضمن تاکید بر تلاش تمامی نیروهای ستاد برف روبی با توجه به بارش برف امشب، گفت: همکاری شهروندان در کنار نیروهای خدمات رسان امکان خدمات بیشتر را فراهم خواهد کرد.

عباس صفری دوشنبه شب در خصوص بارش سنگین برف در شهر دماوند، اظهار داشت: با توجه به پیش‌بینی‌ وضع هوا و کسب اطلاع از بارش برف توسط سازمان هواشناسی، از نخستین ساعات بارش برف تمام نیروهای ستاد برف‏روبی شهرداری به منظور پاکسازی معابر و نقاط اصلی شهر در ایستگاه‏ها حاضر و مشغول به ارائه خدمات شدند.

وی ادامه داد: طی روزهای گذشته، کیسه‌های نمک به میزان کافی در تمامی باکس ها در سطح شهر به ویژه در نقاط شیب‌دار، حساس، چهارراه‌ها و ... تعبیه شد تا در صورت بارش برف بتوان از آنان استفاده نمود.

این مقام مسئول با بیان اینکه اولویت اصلی شهرداری پاکسازی نقاط حساس و خطرساز است، افزود: معابر اصلی، بلوارها و خیابان های منتهی به بیمارستان‌ها، واحدهای امدادی، مدارس و نقاط پرتردد و حادثه‏خیز شهر دماوند در اولویت برف‏روبی هستند.

صفری با اشاره به اینکه این نهاد خدماتی هیچگونه کمبودی از لحاظ نمک، نیروهای برف روب، ماشین آلات و .. ندارد، بیان کرد: هم اکنون تمامی باکس های نمک در سطح شهر پر بوده و خدمات رسانی انجام می شود.

شهردار دماوند با اشاره به اینکه برف موهبتی الهی است، از شهروندان درخواست نمود تا از هرگونه تردد غیر ضروری در سطح شهر خودداری نموده و یا با استفاده از زنجیر چرخ در معابر تردد نمایند؛ همچنین استفاده کمتر از نمک و نمک پاشی باعث حفظ محیط زیست و اموال عمومی خواهد شد.

وی افزود: هم اکنون تمامی معابر اصلی شهر باز است و تردد در آن به راحتی انجام می شود؛ همچنین شهروندان می توانند برای ارائه خدمات بهتر با شماره های 76342333 و 76326161 تماس حاصل نمایند.

تلاش ستاد برف روبی شهرداری دماوند در پاکسازی معابر/ مشارکت شهروندان 1397/11/23
27
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری دماوند می باشد
Powered by DorsaPortal