۱۳۹۸ بيست و سوم آذر
| نقشه سایت| پست الکترونیک| عضویت / ورود اعضاء
 
خیابان فرهنگ براساس طرح تفصیلی جدول‌گذاری و ساماندهی می‌شود

 

شهردار دماوند با اشاره به اینکه اولویت شهر دماوند توسعه معابر شهری و تقویت زیرساخت ها بر اسا طرح تفصیلی است، گفت: خیابان فرهنگ شهر دماوند نیز براساس طرح تفصیلی جدول‌گذاری و ساماندهی می‌شود.

عباس صفری چهارشنبه شب در برنامه "تهران 20" در پاسخگویی به سوالات شهروندان، اظهار داشت: خیابان فرهنگ یکی از خیابان های مهم شهر است که در گذشته عرض غربی و همچنین بخش هایی از عرض شرقی آن ساماندهی شد.

وی ادامه داد: در نظر داریم برای ساماندهی این محور با اجرای طرح جزیره ایی در محدوده ایی که عرض معبر 14 متر است، رفت و آمد شهروندان را تسهیل و از هرگونه خطر احتمالی جلوگیری کنیم.

این مقام مسئول بیان کرد: رفوژ وسط خیابان نیز با هدف ایجاد چراغ های روشنایی در مسیر خطوط هشدار دهنده ترافیکی ایجاد می شود؛ این اقدام هیچگونه مشکل ترافیکی ایجاد نخواهد کرد.

شهردار دماوند همچنین در خصوص اجرای پروژه های عمرانی در فصل سرما نیز گفت: کارهای عمرانی دماوند در ساعات گرمای هوا انجام می‌شود و پیمانکار در اجرای پروژه های عمرانی در فصل سرما از مواد نگهدارنده استفاده می‌کند و تمامی شرایط فنی رعایت می شود.

صفری همچنین در خصوص ساماندهی سگ های بلاصاحب نیز افزود: شهرداری دماوند در گذشته برای جلوگیری از افزایش سگ های بلاصاحب در سطح شهر اقدام به اتلاف می نمود که هم اکنون دست شهرداری با توجه به حمایت سازمان‌های مردمی از حیوانات برای جمع‌آوری سگ‌های ولگرد بسته است.

شهردار دماوند با بیان اینکه چندسالی است شهرداری برای جمع آوری سگ ها از روش زنده گیری استفاده می کند، تصریح کرد: ماهانه حدود 300 قلاده سگ از شهر دماوند جمع‌آوری می‌شود و برخی غربالگری شده و برخی دیگر در محیط زیست رها می شوند؛ البته احداث مرکز ساماندهی و نگهداری سگ‌های ولگرد در حال پیگیری است.

وی همچنین به تقویت شهرداری ناحیه مشا و گیلاوند در آینده با هدف خدمات رسانی بهتر به شهروندان خبر داد و گفت: یکی از اقدامات شهرداری در آینده خدمات‌دهی به منطقه مسکن مهر گیلاوند است که با توافق اداره راه و شهرسازی در دستور کار قرار دارد.

خیابان فرهنگ براساس طرح تفصیلی جدول‌گذاری و ساماندهی می‌شود 1397/10/20
72
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری دماوند می باشد
Powered by DorsaPortal