۱۳۹۷ بيست و هشتم دي
| نقشه سایت| پست الکترونیک| عضویت / ورود اعضاء
 
اطفاء حريق بخشي از فروشگاه مواد غذايي در دماوند

جانشين مسئول آتش نشاني شهرداري دماوند از اطفاء حريق بخشي از فروشگاه مواد غذايي در اين شهر خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومي شهرداري دماوند، محمد عليپور در اين خصوص اظهار كرد: طي تماس به سامانه 125 آتش نشاني دماوند در ساعت 21:23 دقيقه 26 مهرماه مبني بر مشاهده حريق در يك فروشگاه مواد غذايي، بلافاصله نيروهاي عملياتي ايستگاه مركزي با 3دستگاه خودروي اطفاي حريق به بلوار آيت اله خامنه ايي، جنب اداره صنعت و معدن اعزام شدند.

وي ادامه داد: نخستين گروه از نيروهاي عملياتي كمتر از سه دقيقه به محل حادثه رسيدند و بلافاصله همزمان با اجراي عمليات ايمن سازي، عمليات اطفاي حريق آغاز شد و با تلاش نيروها توانستيم در كمترين زمان ممكن حريق را از دو قسمت مهار و از سرايت آتش به ديگر قسمتها جلوگيري كنيم.

اين مقام مسئول با بيان اينكه حرفه آتش نشاني يك حرفه تخصصي است و در هنگام حريق لازم است نيروها با تمركز لازم عمليات را به اتمام رسانند، بيان كرد: يكي از مشكلات اين حرفه در عمليات ها، اظهار نظر برخي از افراد بي اطلاع از تكنيك هاي آتش نشاني است كه گاهي موجب خلل در عمليات مي شود.

عليپور ادامه داد: اميدواريم با ارتقاي فرهنگ ايمني و آموزش هايي كه از طرف يگان هاي امدادي به ويژه آتش نشاني ارائه مي شود، مردم نسبت به حرفه آتش نشاني آگاهي بيشتري كسب كنند.

اين آتش نشان تاكيد كرد: ايمني هزينه نيست بلكه سرمايه گذاري است و با اين مقوله مي توان ساليان سال ايمن زندگي كرد.

 
 
 
 
 
اطفاء حريق بخشي از فروشگاه مواد غذايي در دماوند 1397/07/28
30
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری دماوند می باشد
Powered by DorsaPortal