۱۳۹۹ بيست و سوم تير
| نقشه سایت| پست الکترونیک| عضویت / ورود اعضاء
 
راهپیمایی 13 آبان در دماوند برگزار شد

 

 
راهپیمایی بزرگداشت 13 آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی همزمان با سراسر کشور با حضور گسترده اقشار مختلف مردم به ویژه دانش آموزان در دماوند برگزار شد.

شرکت کنندگان دراین راهپیمایی با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر استکبار بر مبارزه با زیاده خواهی استکبار جهانی برای تحقق آرمان های والای انقلاب اسلامی تاکید کردند.

دانش آموزان شرکت کننده در راهپیمایی بزرگداشت 13 آبان شهر دماوند که از میدان امام خمینی (ره) تا گلزار شهدای گمنام این شهر برگزار شد، با حمل پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی و دست نوشته های با مضامین خواب برگشت آمریکا به این کشور غیرقابل تعبیر است و هیهات من الذله بر تداوم راه شهدای انقلاب به ویژه شهدای دانشجو و دانش آموز تاکید کردند.

حجت الاسلام والمسلمین کاظم فتاح دماوندی، امام جمعه دماوند در این مراسم با اشاره به اهمیت این روز بیان داشت: منشا بسیاری از گرفتاری های بشر در ظلم، استعمار و استکبار آمریکا جنایتکار است؛ 222 سال از دوران حکومت آمریکا به ظلم و ستم بر کشورها گذشته و عامل کشتن 8.5 میلیون نفر بصورت مستقیم و غیر مستقیم بوده است.

وی با اشاره به جنگ های متعدد در افغانستان، سوریه، عراق، یمن، ژاپن، ایران و دیگر کشورها، گفت: 66سال از ظلم آمریکا علیه ایران می گذرد و همه اقشار جامعه آن ظلم ها را فراموش نکرده اند و امروز با هوشیاری، ایستادگی، مقاومت و همدلی و تعامل می توانیم کشور را از اهداف شوم آنان حفظ کنیم.

حجت الاسلام فتاح دماوندی خاطرنشان کرد: ایران می تواند در تمامی عرصه ها سرآمد باشد و شما جوانان و نوجوانان با رونق بخشیدن در تولید، توجه به اقتصاد مقاومتی، تلاش در عرصه های علمی و همچنین عملیاتی نمودن گام دوم انقلاب کشور را به عرصه پیروزی سوق دهید.

در پایان این مراسم ضمن قرائت قطعنامه 13 آبان پرچم آمریکا و اسرائیل به آتش کشیده شد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
راهپیمایی 13 آبان در دماوند برگزار شد 1398/08/13
134
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری دماوند می باشد
Powered by DorsaPortal