جستجو:
 
۱۳۹۸ جمعه ۲ اسفند
..به پرتال شهرداری كهن شهر دماوند خوش آمدید..
گلزار شهدای محله درویش شهر دماوند تا هفته دولت سال جاری تکمیل می‌شود

گلزار شهدای محله درویش شهر دماوند تا هفته دولت سال جاری تکمیل می‌شود

شهرداری و شورای اسلامی شهر دماوند در اطلاعیه‌ای اعلام کرد:

شکر و سپاس خداوند منان را که فعل تکریم خانواده محترم و ساخت گلزار مطهر شهدا را نصیب ما گردانید تا بتوانیم سهم بسیار کوچکی در ادای دین بزرگ به ایشان را داشته باشیم.

محضر خانواده محترم و بزرگ شهدا اعلام می‌دارد که گذشته نشان می‌دهد ساخت دو گلزار شهدا مقدس در بهشت حضرت رقیه(س) و امامزاده قاسم(ع) نیز دچار چنین موضوعات چالش برانگیزی بوده که خداوند را سپاسگزاریم که این موضوع همواره توسط فرزندان شما در شهرداری و شورای اسلامی شهر مرتفع گردیده است.

همچنین جزء افتخارات این دو نهاد مردمی است و علیرغم اینکه به همین اندازه برای سایر ارگان‌های ذی‌ربط تصور همکاری و مساعدت وجود داشته و دارد.

در گلزار شهدای محله درویش به رغم سهم یک سوم شهرداری، تاکنون 90 درصد پروژه توسط شهرداری به انجام رسیده و سایر ارگان‌های تقریبا هم ردیف یا فرادستی تنها راه دلجویی را پیش رو گرفتند و قدم‌های مثبتی در جهت تامین اعتبار آن بر نداشته‌اند.

خداوند منان را سپاسگزاریم و ضمن عرض عذر خواهی از خانواده محترم شهدا، شهرداری و شورای اسلامی شهر انشالله این مهم را به اتمام رسانیده و ظرف مدت کوتاهی در هفته دولت به افتتاح و تقدیم خانواده معزز شهدا خواد شد.

1398/04/29
شهيدان دماوند
شهيدان دماوند
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری دماوند می باشد .
Powered by DorsaPortal